דף הבית » השירותים שלנו » עוד שירותים » בדיקות וסקרים בצ'כיה

בדיקות וסקרים בצ’כיה

כדאיות הינה פרמטר חשוב בבואנו להחליט על הקמת עסק חדש, פתיחת סניף חדש, או כל החלטה עסקית אחרת כמו למשל רכישת נדל”ן להשקעה או למגורים. לעיתים קרובות, היזם מתקשה לבחון את הנתונים בגלל חוסר הכרות עם השוק המקומי ולכן ישנה חשיבות בביצוע בדיקה מקצועית על ידי גורמים המכירים אותו היטב. בדיקת הכדאיות הכלכלית תוודא כי ההחלטה הסופית תתקבל לאחר בחינת כל הנתונים הכלכליים והאחרים בצורה לוגית מושכלת.

בדיקות הכדאיות תבוצע על ידי יועצינו אשר יחקרו ויאספו את הנתונים הדרושים באשר לעלויות המאפיינות את התחום הרלוונטי לעסק. לאחר מכן הבודק יערוך מחקר המדמה את פעילות העסק לאורך תקופות שונות כאשר מתוכן יתאפשר ללקוח להסיק לגבי התפוקה הכלכלית של העסק. כמו כן, תחושב נקודת האיזון של תפעול העסק, כלומר מהו היקף הפעילות המינימאלי הנדרש על מנת שהעסק לא יפסיד. בסופו של דבר, הבדיקה תסוכם בפני המשקיע באופן הברור ביותר – דבר שיאפשר לו לקבל תמונה עתידית של הפעילות הפיננסית של העסק.

תוצאה נוספת המעלה את חשיבותה של בדיקת הכדאיות הכלכלית היא היכולת להציב סדרי גודל מציאותיים בדבר ההשקעה הנדרשת ורמת הסיכון האמיתיים. למשל, כמות העובדים בעסק, משכורות, מתח רווחים, תזרים מזומנים ועוד. חשוב לזכור כי גם לאחר הבדיקה הכלכלית, ישנם סיכונים כלכליים בעת עשיית עסקים מדינה לא מוכרת, אם בעקבות תנודות בלתי צפויות של השוק או בגלל ניהול לקוי של העסק ולכן יש צורך בליווי קבוע של אנשי מקצוע לכל אורך הדרך.

כחלק מהשירות ולאחר קבלת ההחלטה על הקמת החברה או העסק החדש אנו נפנה אתכם ליועצים פיננסיים המתמחים בבקרה תקציבית שיעקבו מקרוב במשך שנות הפעילות הראשונות על אופן התפקוד הפיננסי של החברה.

אם אתם שוקלים כניסה לצ’כיה אנא פנו אלינו כדי שנבצע עבורכם בדיקה ספציפית או סקר מקדים. צרו איתנו קשר כעת.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן