דף הבית » השירותים שלנו » נדל"ן בצ'כיה » איתור נדל"ן להשקעה בצ'כיה

איתור נדל"ן להשקעה בצ'כיה

צ'כיה היא ארץ מופלאה, מרובת אוצרות תרבות וסגנון אירופאי קלאסי מדהים. אחד הדברים שהופכים אותה לגן עדן למשקיעים סולידיים בתחום הנדל"ן היא העובדה שצ'כיה היא יעד תיירותי ראשון במעלה לחובבי אומנות וארכיטקטורה אירופית קלאסית. חלק גדול מהכלכלה הצ'כית נשען על עובדה זו. אגב, זו הסיבה שמחירי הנדל"ן באזורי הביקוש נשארים יציבים יחסית ובמגמת עלייה כללית.

משקיעים הרפתקנים יעדיפו להשקיע בנכסים מחוץ לפראג ולעיתים יקבלו אחוזי תשואה שיכולים עם תכנון נכון להגיע ל-10% ויותר (!). משקיעים סולידיים יעדיפו להשקיע במרכז העיר פראג ולקנות דירה או בניין שמחירם נמוך יחסית מאשר בישראל והתשואה במקרים אלו תנוע בין 3-6 אחוזים כתלות באופי הנכס ובגורמים שונים, קבועים ומשתנים.

משקיעים לא מעטים מנצלים את העובדה שפראג היא יעד תיירותי ראשון במעלה ורוכשים דירות להשקעה המיועדות להשכרה בשכירות קצרת טווח באמצעות שירותי אינטרנט שונים כגון Airbnb. במקרים אלו יש לרכוש נכסים אך ורק במיקומים מעולים ובצמוד לאתרי התיירות שבפראג 1 או 2. 

ניתן לאחר הקנייה להשביח את הנכס ולמכור אותו ברווח נאה או להשכיר אותו לאזרחים הצ'כיים ולקבל את שכר הדירה מדי חודש בחודשו. במקרה האחרון רצוי ובמקרים של השכרה לטווח קצר ניתן להשתמש בשירותי ניהול נכסים שידאגו לפיקוח, לתיקונים, לשמירה עליו ואם יש צורך גם להשכרתו במקרה של עזיבת הדייר כדי שתוכלו למקסם את הרווח מן הנכס החדש שלכם בצ'כיה.

אגב, במצב הכלכלי בו נמצאת כעת אירופה נפתח חלון הזדמנויות המאפשר לכם לרכוש נכסים אקסקלוסיביים במחירים אטרקטיביים במיוחד ועם תשואות גבוהות.

כחברה צ'כית-ישראלית סייענו לא מעט בשנים האחרונות למשקיעים מישראל לרכוש מגוון רחב של נכסים ברחבי צ'כיה. החל מדירות, בתים, בניינים ואף איזורי מסחר להשקעה. פשוט פנו אלינו, אימרו לנו את התקציב העומד לרשותכם ואנו נכוון אתכם כל הדרך אל הבית החדש שתמיד רציתם בחו"ל.

צרו איתנו קשר כעת.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן