פראג בשעת בין ערביים

איתור בניינים למכירה בפראג

מאות לקוחות מרוצים

מעל עשור של ניסיון
משרדים בישראל ובפראג
טיפול גם במקרים מורכבים
אחוזי הצלחה גבוהים
שירות בעברית, אנגלית, רוסית וצ’כית
תהליך פשוט ומהיר

איתור ורכישת בניינים בפראג

אנו ב-conbiz מתמחים באיתור בניינים לרכישה, הן מגורים, הן מסחרי, בעיקר בפראג אבל גם בערים נוספות בצ’כיה. אנו עושים זאת כבר למעלה מעשור למאות של לקוחות מישראל ואת השירות תוכלו לקבל מאיתנו בשפות עברית, אנגלית או צ’כית.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-7221330

שלחו מייל  info@conbiz.co.il

בבירת צ’כיה, פראג יש הרבה בניינים שיש להם בעלים אחד. לעתים הבניין עומד ריק מדיירים ולעתים כל הדירות בו מושכרות והוא מניב תשואה כבר מהיום הראשון. מיותר לציין ששוק הנדל”ן הפעיל שיש בפראג גורם לכך שכל הזמן יש תזוזות ונכסים מחליפים ידיים.

הנדל”ן בצ’כיה ידוע ביציבותו ולמרות המשברים העולמיים ואלה הספציפיים לאירופה, שוק הנדל”ן פעיל ומלא חיים. למעשה, כל ההמלצות אומרות שזהו הזמן האידאלי להשקעה בצ’כיה בנדל”ן כאשר מחירי הנדל”ן עדיין נמוכים יחסית לכל בירות אירופה וניתן לאתר בניינים למכירה בפראג במחירים אטרקטיביים.

הבניין שתרכשו בפראג יכול לשמש להשקעה מניבה לאורך זמן. בחלק מהמקרים כל הדירות בו מושכרות ולכן אין צורך לחפש דיירים לטוח ארוך. עלותו של בניין בפראג נמוכה משמעותית ממקביליו בארץ והתשואה עליו במקרה של הזדמנות טובה יכולה להגיע למעל 15%.

כחברה צ’כית-ישראלית סייענו לא מעט בשנים האחרונות למשקיעים מישראל לרכוש נכסים במגוון רחב של סוגים בפראג. פנו אלינו, אמרו לנו את התקציב העומד לרשותכם ואנו נאתר עבורכם בניין מתאים בפראג.

לקבלת פרטים, הצעת מחיר והזמנה

טלפנו עכשיו 03-7221330

שלחו מייל  info@conbiz.co.il

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן