דף הבית » השירותים שלנו » נדל"ן בצ'כיה » איתור נדל"ן למגורים בצ'כיה

איתור נדל"ן למגורים בצ'כיה

צ'כיה היא ארץ מופלאה, מרובת אוצרות תרבות וסגנון אירופאי קלאסי מדהים. אם אתם חושקים בבית משלכם בפראג, בירת צ'כיה או בכלל ברחבי הרפובליקה הצ'כית אנו מציעים לכם להעזר בשירותינו ולהפוך תוך זמן קצר לבעלים של בית משלכם במדינה המדהימה הזו.

הנדל"ן בצ'כיה ידוע ביציבותו ולמרות המשבר הכלכלי העובר על יבשת אירופה שוק הנדל"ן עדיין פעיל. למעשה, נכון לשנת 2013, כל ההמלצות אומרות שזהו הזמן האידאלי להשקעה בצ'כיה בנדל"ן כאשר הכלכלה אינה במיטבה וניתן לאתר עסקאות במחירים אטרקטיביים.

הנכס בצ'כיה יכול לשמש להשקעה מניבה לאורך זמן, וגם כדירת נופש למשל ליד אתרי סקי, בפראג בירת צ'כיה או ליד אתרי מרפא דוגמת קרלו ויבארי. בשאר השנה ניתן לדאוג לניהול הנכס והשכרתו על ידי חברת ניהול נכסים.

אגב, במצב הכלכלי בו נמצאת כעת אירופה נפתח חלון הזדמנויות המאפשר לכם לרכוש נכסים אקסקלוסיביים במחירים אטרקטיביים במיוחד ועם תשואות גבוהות במיוחד (עד 12 אחוזים במקרים קיצוניים).

כחברה צ'כית-ישראלית סייענו לא מעט בשנים האחרונות למשקיעים מישראל לרכוש נכסים במגוון רחב של סוגים בצ'כיה. החל מדירות, בתים, בניינים ועוד. פנו אלינו, אמרו לנו את התקציב העומד לרשותכם ואנו נכוון אתכם אל הבית החדש שתמיד רציתם בחו"ל.

צרו איתנו קשר עוד היום.

גלילה למעלה
דילוג לתוכן