דף הבית » השירותים שלנו » עוד שירותים » איתור נכסים בצ'כיה שנלקחו מבעליהם בתקופת השואה או בתקופת השלטון הסובייטי

איתור נכסים בצ’כיה שנלקחו מבעליהם בתקופת השואה או בתקופת השלטון הסובייטי

מהות הפעילות שלנו בנושא מציאת נכסים בצ’כיה והשבת רכוש מצ’כיה מושתת על עשיית צדק היסטורי באמצעות איתור נכסי נספי שואה והשבתם ליורשיהם. אם אתם שריד למשפחה שעברה את מלחמת העולם השנייה וידוע לכם כי לקרובי משפחתכם היו נכסים בצ’כיה, יתכן כי הם נלקחו בידי השלטונות הגרמניים או בתקופת השלטון הסובייטי שלאחר המלחמה. אנו יכולים לנסות ולעזור לכם לאתר אותם. כחברה צ’כית, משרדינו בצ’כיה נמצאים בפראג והעובדים שלנו יכולים להתנהל באופן שוטף מול משרדי הממשלה, הרשויות והבנקים השונים.

גם אם קרוביכם לא עברו את השואה אך יש בידיכם עדויות ו/או הוכחות לבעלות מסויימת על נכסים וחשבונות בנק בצ’כיה אנו יכולים לנסות ולעזור לכם למצוא את הרכוש ובהמשך גם לספק לכם שירות של השבתו לידיכם או לפחות פיצוי עבורו.

לחברת Conbiz יש התמחות באיתור רכוש נדלנ”י בצ’כיה ו/או נכסים שהוחרמו בצ’כיה ע”י השלטונות בשנים עברו. עשינו זאת בהצלחה רבה בעבר ונשמח לעזור לכם בנושא זה גם היום. לאחר שנאתר את הרכוש אנו נבדוק את מעמדו המשפטי באמצעות עורכי דין מנוסים, נכין חוזים מתאימים ואם תרצו גם נייצג אתכם לאחר איתור הנכס או חשבון הבנק בבתי משפט צ’כיים ובפני הגופים הממשלתיים השונים.

אם ידוע לכם על רכוש שהיה של מי מקרובי משפחתכם בצ’כיה, אם יש לכם מסמכים שונים הנוגעים לאותם נכסים ואתם מעוניינים לדעת מה עלה בגורלם והאם ניתן להשיבם או לקבל פיצוי עבורם, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור גם לכם.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן