דף הבית » השירותים שלנו » סיורים עסקיים בצ'כיה » ארגון סיורים למשקיעים

ארגון סיורים למשקיעים

משקיעים טובים מזהים הזדמנויות עוד לפני שהן הופכות לנחלת הכלל. לעיתים משקיע שם את מיטב כספו על פרויקט בארץ זרה ונזקק לפקח על העניינים מקרוב. במקרים כאלו ודומים להם, תוכלו להיעזר במגוון השירותים שלנו.

אם זיהיתם נכס מעניין להשקעה ואתם מעוניינים להגיע לצ’כיה כדי לבחון אותו מקרוב לפני ההחלטה האם להשקיע בו או לא, אנו יכולים להציע לכם סיור באיזור הנכס. עוד לפני הסיור אנו נבדוק את הנכס בעצמנו, את הסביבה ואת התושבים המאפיינים את האזור כדי שכשתגיעו תוכלו לקבל את המידע הזה בלוויית דוגמאות מהשטח. את הסיור ילווה אחד מהעובדים הצ’כיים שלנו וכך, בנוסף למידע שאספנו קודם תוכלו להיעזר בו כדי לקיים אינטראקציה עם הסביבה והתושבים.

כמובן, שמירה על סודיות במקרים כאלה היא חובת המציאות ואנו מבטיחים לכם כי כל פיסת מידע שתיחשף, תשמר ולא תועבר לשום גורם זר מלבדכם.

לאחר סיור מוצלח נמשיך לסייע לכם. כחברה צ’כית-ישראלית יש לנו יתרון עצום. אנו נפנה אתכם לעורכי דין עמם יש לנו קשר הדוק ובמידת הצורך ליועצי מס מקומיים כדי שילוו את תהליך ההשקעה. גם לנושא המימון יש לנו תשובות ובנקים ויעצים שעובדים איתנו תדיר יוכלו לעמוד לשירותכם ולהציע הלוואה או משכנתא על הפרויקט. במקרים בהם יומלץ על הקמת חברה צ’כית לצורך השקעה נוכל לעשות זאת עבורכם.

אם אתם עומדים לפני נסיעה עסקית לצ’כיה או מתכננים השקעה בצ’כיה, פנו אלינו כעת.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן