דף הבית » השירותים שלנו » סיורים עסקיים בצ'כיה » סיוע כולל לביקורים עסקיים

סיוע כולל לביקורים עסקיים

אנו בחברת Conbiz עושים כמיטב יכולתנו להצלחת לקוחותינו ולכן נלווה אתכם עוד משלב התכנון עד לשלב התוצאות והטיסה חזרה.

לפני הפגישה: ביקור עסקי מתחיל הרבה לפני מועד הביקור בהכנה מדוקדת של לוחות זמנים מדויקים התואמים את המציאות בשטח, קביעת הפגישות עם הגורמים המתאימים והכנה ולימוד החברות שעימם אמורים להיפגש. לעיתים בירור מוקדם יכול למנוע אכזבה גדולה. לדוגמה, תחושה שהפגישה המתוכננת תתקיים עם מנכ”ל החברה ובמהלך הפגישה מתברר שפקיד זוטר שלא יכול לקבל שום החלטה יושב לצידכם. אנו נוודא שדברים אלו לא יקרו.

בנוסף צצות שאלות נוספות. האם לתת מתנה בפגישה? מהו קוד הלבוש המתאים לאופי הפגישה? האם לבצע את הפגישה ללא גורמים מתווכים ולדבר באנגלית או שמא יש להשתמש בשירותי תרגום סימולטניים על ידי דובר שפת אם צ’כית?

אתה, כמנהל, לא תצטרך לדאוג לנושא הלוגיסטי כלל כי אנו נטפל בזה עבורך כדי שתוכל להתרכז בלהביא תוצאות בחדר הישיבות.

כחברה ישראלית צ’כית נתקלנו בהרבה מקרים של אנשי עסקים שניסו לחסוך בהוצאות ולקבוע בעצמם את הפגישות ולהגיע ללא מלווה. על פי רוב הביקור לא הניב את התוצאות הרצויות וכל זאת רק בשל חוסר היכרות עם מנהגי המקום והתרבות הצ’כית. לעיתים נעשו טעויות מבלי שהאורח כלל יודע שנעשתה טעות ושיתוף הפעולה נפסל על ידי הצ’כים עוד לפני שהסתיימה הפגישה הראשונה.

עם הליווי המקצועי שלנו תוכלו להיות רגועים שתקבלו את כל ההדרכה המתאימה עוד לפני הפגישה. במהלך הפגישה, המלווה שלכם מטעמנו יסב את תשומת לבכם למיקרו-אירועים שקורים בו בזמן כדי שתוכלו להגיב מידית ולתקן אם צריך את הטעון תיקון.

אם אתם מתכננים ביקור עסקי בצ’כיה – צרו איתנו קשר עוד היום.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן