ארגון נסיעות עסקיות

בדרך כלל תהליך של כניסה למדינה חדשה מתחיל בביקור עסקי במדינה הכולל מספר פגישות עם גורמי מפתח או שותפים פוטנציאלים. לעיתים רבות ההבדל בין סיור מוצלח לבין כישלון תלוי בגורמים שאדם מבחוץ לא מכיר כלל ולכן אנו מציעים שירות שיקל עליכם: ארגון סיורים עסקיים בצ’כיה. בין אם אתם עומדים לפני פגישת עסקים, בין קניתם נכס בצ’כיה, בין אם רק הקמתם חברה , או שברצונכם להגיע לצ’כיה רק לצורך ניהול הנכס שבבעלותכם.

לא פעם, פונים אלינו מנהלים שביקשו לעשות סבב פגישות בצ’כיה עם מפיצים או ספקים וברגע האחרון, לאחר שהגיעו לצ’כיה חוו ביטולים או דחיות, דבר שהפך את הביקור בצ’כיה ללא מנוצל וגרם לבזבוז מיותר של כסף וזמן. אנו, מניסיוננו, מכירים כבר את המנטליות והתרבות הצ’כית, יודעים לזהות מתי “פגישה” שנקבעת לא תתקיים בסופו של דבר ומתי פגישה שנקבעה כאילו כלאחר-יד היא באמת רצינית ויש סיכוי שתוביל להצלחה. בנוסף, נארגן עבורכם פגישות גיבוי למקרים של ביטולים שקורים לעיתים נדירות מסיבות טבעיות.

כחברה צ’כית-ישראלית יש לנו יתרון עצום. יש לנו נציגים ישראלים וצ’כים שנמצאים פיזית בישראל ובפראג ויכולים לתאם עבורכם ימים שלמים בצ’כיה כולל כל האדמיניסטרציה הדרושה כגון: מלונות, נסיעות, חדרי ישיבות, הכנת מצגות, תרגום ומתורגמנות, כדי שתוכלו להמשיך ולנהל את עסקיכם ולהקדיש את זמנכם להצלחת הפרויקט שלכם, בלי להיות מוטרדים ממנהלות כמו לו”ז ובלי החשש של הגעה לצ’כיה וגילוי מאוחר מדי של ביטולי פגישות.

אם אתם עומדים לפני נסיעה עסקית לצ’כיה או מתכננים כזו, פנו אלינו כעת.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן