דף הבית » השירותים שלנו » הקמת חברה בצ'כיה » רישום חברה בע"מ בצ'כיה – S.R.O.

רישום חברה בע”מ בצ’כיה – S.R.O.

לשוק הצ’כי יתרונות רבים. השילוב בין העלות הנמוכה יחסית של כוח האדם המקומי, הטכנולוגיה החדשנית ועבודת הכפיים היעילה, מביא איתו עלויות זולות במיוחד בייצור מוצרים שונים אך לאו דווקא. ניתן גם למצוא בצ’כיה תעשיית היי-טק עתירת ידע ועם זאת זולה מאוד. בגלל יתרונות אלו בוחרים אנשי עסקים להתחיל פעילות עסקית בצ’כיה.

כחלק מתהליך הכניסה לשוק הצ’כי נדרשת בדרך כלל גם הקמת חברה בע”מ בצ’כיה, על מנת להיות מוכר מול השלטונות ולעיתים חברות מקומיות מעדיפות לעבוד רק מול חברות בצ’כיה ולא מול חברות זרות, נוסף על כך כאשר העסק מופעל על ידי חברה צ’כית יש באפשרותה לזכות במכרזים ממשלתיים ולקבל שירותים מהשלטונות כגון החזרי מע”מ, מלגות מקרנות האיחוד האירופאי, ויזות עבודה עבור מנהלים ועבור עובדים חיוניים לחברה.

תהליך הקמתה של החברה הצ’כית החדשה שלכם תתבצע בסניף הצ’כי שלנו. זמן ההקמה אורך בין חודש וחצי לחודשיים ובסיומו תקבלו מאתנו את האישורים מהנוטריון, מרשם החברות הצ’כי, אישורי בנק ואת פרטי חשבון הבנק העסקי שאנו נפתח עבור החברה החדשה שלכם. בנוסף לחשבון הרגיל עבור המטבע הצ’כי נוכל לפתוח עבורכם חשבונות בנק במטבעות נוספים כגון דולר ויורו.

ניתן לבחור שם לחברה במגוון רחב מאוד של אפשרויות. לפי החוק הצ’כי לא ניתן לבחור שם שיהיה דומה לשם של חברה קיימת או מותג כלשהו בצ’כיה. בנוסף לא יאושרו שמות פוגעים או מעליבים. בתחילת תהליך הקמת החברה אנו נבקש מכם להציע מספר שמות אופציונאליים כדי שאם נגלה במהלך ההקמה שאחד מהם כבר תפוס או שלא אושר ע”י רשם החברות לא נבזבז זמן בבירורים נוספים לגבי שם חדש.

החוק בצ’כיה מחייב כל חברה הרשומה בצ’כיה להציג לרשויות כתובת בתוך צ’כיה. במידה ואינכם מתכננים לשכור משרד בצ’כיה ניתן לשכור משרד וירטואלי עם כתובת בפראג . בנוסף, חשוב שתדעו שתוכלו להשתמש בשירותי המשרד הווירטואלי לעוד צרכים כמו לדוגמה לקבוע בו פגישות עסקים בזמן שהותכם בפראג, צ’כיה.

אם הנכם מעוניינים שנקים עבורכם חברה צ’כית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן