השקעה בנדל”ן בצ’כיה – תשואה שוטפת מצוינת, מימון גבוה ועליית ערך מרשימה

שוק הנדל”ן הישראלי הפך לאטרקטיבי פחות בשנים האחרונות עבור משקיעים ישראלים. התשואה כבר לא גבוהה כמו שהייתה בעבר, מס הרכישה על נכסים להשקעה בישראל עלה משמעותית ומעל הכל רובצת עננה של דאגה ופחד מפני בועת הנדל”ן שעלולה להתפוצץ בכל רגע.

שווקי הנדל”ן בחו”ל מספקים אלטרנטיבה מצוינת למשקיע הישראלי. אמנם לכל שוק יש יתרונות וחסרונות משלו אך החיסרון הגדול איתו מתמודדים המשקיעים הוא חוסר הביטחון הבסיסי הטמון בהשקעה בחו”ל. לא נעים לגלות שמאחורי חליפה, עניבה וחיוכים רחבים של סוכנת נדל”ן חריפה מסתתרת עגמת נפש רבה. מאידך, כשמוצאים נכס שמשיא תשואה יפה, במימון גבוה ובמיקום מצויין – מרוויחים כפליים.

השקעה בצ’כיה 

השקעה בצ’כיה בנכסי נדל”ן אטרקטיבית מאוד לאור העובדה שהיא מספקת מענה לכל סוגי המשקיעים. משקי בית לדוגמה יוכלו למצוא בצ’כיה נכסים יפים עם תשואה יפה בסכומים של מאות אלפי שקלים ואילו משקיעים מנוסים יותר יוכלו לקנות בה בניינים, קומפלקסים, מקבצי דירות ושטחי מסחר מניבים. 

לאור העובדה כי האזרחים הצ’כים ממעטים לקחת הלוואות ומשכנתאות, יש בבנקים הצ’כים עודף של מזומנים והם ניתנים כמשכנתאות למשקיעים זרים בצורה קלה יחסית. אין הדבר אומר שאין צורך בליווי של בעלי מקצוע אלא שמסלולי המשכנתא נוחים יותר, הגיוניים יותר ואחוזי המימון גבוהים משמעותית מאשר בישראל.

CONBIZ – ביטחון לאורך כל הדרך

שדה התעופה של פראג

חברת Conbiz מתמחה בהשקעות נדל”ן בפראג.

בחמש השנים האחרונות הרחיבה החברה את פעילותה גם לערים נוספות בצ’כיה וזאת לאחר לימוד מעמיק של שוק הנדל”ן הצ’כי על כל היבטיו. 

חברת Conbiz מבצעת עבור משקיעים בכל הגדלים השקעות מניבות בנכסים והשבחת נכסי נדל”ן בצ’כיה בכלל ובעיר פראג בפרט.

השקעות מוצלחות אלה מזכות את החברה במוניטין רב ובהמלצות חמות וקהל משקיעים שהולך וגדל כל הזמן.

הזדמנויות שהן לא פחות ממצוינות

אנו מעניקים למשקיעים שקט נפשי בביצוע השקעות נדל”ן בצ’כיה בזכות הידע, היכולת והניסיון שלנו בעבודה עם מיטב אנשי המקצוע בצ’כיה ובישראל כולל בנקאים, סוכני נדל”ן, יועצי משכנתאות ואנשי עסקים. 

העבודה המשותפת וההיכרות רבת השנים מאפשרות לנו לקבל הזדמנויות מצוינות להשקעות בנדל”ן בצ’כיה, מימונים גבוהים של עד 70% ברכישת נכסי נדל”ן בצ’כיה ואיתן גם את האפשרות להפיק את הרווחים הגדולים ביותר מהשקעות נדל”ן במדינה.

כאן תוכלו לקרוא עוד על תחום הנדל”ן בצ’כיה או ליצור איתנו קשר ולשמוע על מסלול ההשקעה שמתאים לכם.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן