למה להשקיע בפראג?

בגלל המחירים הנמוכים

מחירי הנדל”ן בפראג נמוכים מאוד בהשוואה לערי בירה אחרות באירופה. מומחי נדל”ן מעריכים כי מחירי הנדל”ן יעלו באופן ניכר בשנים הקרובות בעקבות היציאה מהמשבר באירופה ששמר על מחירים נמוכים עד כה. לכן כדאי להצטרף להשקעה בפראג כאשר המחירים עדיין נמוכים ואטרקטיביים.

פראג לעת ערב בחורף

בגלל הכלכלה היציבה

כלכלת צ’כיה הייתה ועודנה בין הכלכלות היציבות ביותר באירופה בין היתר עקב סירובה של צ’כיה לעבור אל מטבע האירו והמשך השימוש בקרונה הצ’כית. קצב ההתפתחות המהיר של צ’כיה, העובדה שהיא עיר רב תרבותית, התיירות הגואה בה וההגירה החיובית אליה יחד עם ההשקעות רבות המוזרמות אליה רק משפרות את אטרקטיביות העיר למשקיעים.

בגלל המימון הנדיב

גם המערכת הבנקאית המקומית נותנת אמון רב בשוק הנדל”ן בצ’כיה. כיום יכול המשקיע הישראלי לקבל מימון בגובה של עד 70% (!) מבנקים מקומיים לרכישת נדל”ן בצ’כיה כנגד שיעבוד הנכס. תהליך המימון נעשה על ידי יועצי המשכנתאות שלנו המטפלים בהגשת הבקשה עם המסמכים הנדרשים ומלווים את התהליך עד לסיומו המוצלח.

בגלל הפוטנציאל

ההשקעות הממשלתיות בפיתוח העיר פראג רבות מאוד. תכניות הפיתוח של העיר מתקדמות בקצב מהיר ושכונות שעד לא מזמן נחשבו מוזנחות – תופסות תאוצה ומחירי הנדל”ן בהם מתחילים לעלות. עליית מחירי הקרקעות בצ’כיה בכלל מצביעה באופן ברור על מגמה חיובית. לדוגמה, ברבעון השלישי של 2014 מחירי הנדל”ן עלו בכ-2%!

בגלל הניהול האיכותי

בגלל שוק השכירות המפותח

כעיר עסקים ועיר בירה מושכת אליה פראג צעירים וסטודנטים מכל רחבי צ’כיה שעובדים ולומדים בעיר דבר שמגביר מאוד את הביקוש לשכירות. האבטלה בפראג נמוכה מאוד ושכר העבודה גבוה יחסית לשאר הערים בצ’כיה.

בגלל הקרבה לישראל

בניגוד להשקעות בארה”ב ובמקומות רחוקים אחרים – תוך כשלוש וחצי שעות טיסה אתם כבר בפראג. מחירי הטיסות יורדים מיום ליום בשל טיסות הלואו קוסט, כך שהשקעתכם תמיד תהיה במרחק נגיעה.

בגלל הליווי הצמוד

אנו, בחברת Conbiz נלווה אתכם, המשקיעים, מתחילת הדרך לאורך כל התהליך ועד סופה. איתנו הכל יהיה ברור תמיד, ללא הפתעות ובלי טריקים. בנוסף, לשירותכם, לווי צמוד של עורך דין מקומי, בקיא ומנוסה בעבודה עם אזרחי חו”ל, שיוודא את כל האספקטים המשפטיים ואת רישום הנכס על שמכם בטאבו הצ’כי.

לפרטים נוספים – צרו איתנו קשר

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן