תהליך ההקמה של חברה בצ’כיה

לנו בחברת Conbiz הצטבר ידע וניסיון רב בהקמת חברות ובתי עסק בצ’כיה. אנו מסייעים ומלווים מספר לא מבוטל של חברות ואנשי עסקים בתהליך הכניסה לצ’כיה.

הקמת חברה באירופה, צ’כיה

אחד השלבים הראשונים בתהליך של כניסה לצ’כיה הוא הקמה של חברה בע”מ והתקשרות עם נותני שירותים עסקיים כגון שירותי ראיית חשבון, תמיכה משפטית ויעוץ עסקי. אנו מסייעים ללקוחותינו בכל התחומים הנ”ל. הקמת חברה צ’כית מאפשרת למשקיעים אפשרות להקים חברה בתוך האיחוד האירופאי לכל דבר ועניין וליהנות מגישה חופשית ונוחה מאד לשוק האירופי.

נוחות ויעילות

לחברת Conbiz סניף ישראלי וסניף צ’כי כך שהתקשורת בין ישראל לצ’כיה מהירה ויעילה. השירות שאנו מספקים הינו מקצועי, מהיר ודיסקרטי ומתבצע דרך המשרדים שלנו ללא כל צורך מצדכם לצאת את גבולות ישראל. כמו שאר הפעולות הכרוכות בהקמת החברה החדשה שלכם בצ’כיה גם כל התרגומים הנדרשים כלולים במחיר הקמת החברה.

אנו נטפל בכל הבירוקרטיה הממשלתית עבורכם בצורה היעילה והמיומנת ביותר.

מיסוי בצ’כיה

מס החברות בצ’כיה עומד על שיעור של 19% בלבד. חברה בצ’כיה המוגדרת כחברה מקומית לעניין המס (בדומה לישראל) היא חברה שהוקמה בצ’כיה ומבחן הניהול והשליטה מתקיים לגביה בצ’כיה. חברה צ’כית חייבת במס חברות על כל הכנסה שלה בכל מקום בעולם – גם בצ’כיה.

אגרה שנתית

בישראל, תשלום אגרה שנתית לחברה בישראל עומד על כ- 1500 ₪ אך בצ’כיה אין כלל תשלום אגרה שנתית מלבד התשלום הראשוני בעת הקמת החברה.

תהליך הקמת חברה בצ’כיה

תהליך ההקמה של החברה הצ’כית החדשה שלכם פשוט יחסית במידה והוא מבוצע בידיים מיומנות ומהימנות של בעלי ניסיון. כל התהליך לא אורך יותר מחודש וחצי-חודשיים ובסיומו תקבלו מאיתנו את האישורים מרשם החברות הצ’כי וכן את פרטי חשבון הבנק העסקי שאנו נפתח עבור החברה החדשה שלכם.

שם החברה

ניתן לבחור שם לחברה במגוון רחב מאוד של אפשרויות. לפי החוק הצ’כי אי אפשר ששם החברה יהיה דומה לשם של חברה או מותג כלשהו בצ’כיה. בנוסף לא יאושרו שמות פוגעניים. בתחילת תהליך הקמת החברה אנו נבקש מכם להציע מספר שמות אופציונאליים כדי שאם נגלה במהלך ההקמה שאחד מהם כבר תפוס או שלא אושר ע”י רשם החברות לא נבזבז זמן בבירורים מיותרים.

כתובת חברה

החוק בצ’כיה מחייב כל חברה הרשומה בצ’כיה להציג לרשויות כתובת בתוך צ’כיה. במידה ואינכם מתכננים לשכור משרד בצ’כיה ניתן לשכור משרד וירטואלי עם כתובת בפראג במחיר אטרקטיבי במיוחד. בנוסף, חשוב שתדעו שתוכלו להשתמש בשירותי המשרד הווירטואלי לעוד צרכים כמו לדוגמה לקבוע בו פגישות עסקים בזמן שהותכם בפראג, בירת צ’כיה.

אם הנכם מעוניינים שנקים עבורכם חברה צ’כית אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן