רכישת נדל”ן בשכונת נוסלה (Nusle) בפראג 4

שוק הנדל”ן בפראג החל לתסוס בשנים האחרונות, ולא בכדי. משקיעים רבים ממדינות שונות בוחרים להשקיע את כספם ברכישת נכס במחוזותיה השונים של בירת צ’כיה. אחת השכונות אשר מסתמנות כיעד נדל”ן אטרקטיבי בשנים האחרונות היא שכונת נוסלה.

שכונת נוסלה ממוקמת בפראג 4 ובפראג 2 באופן חלקי והיא צמודה לשתי שכונות: שכונת פנקרץ נמצאת מצדה האחד ושכונת וינוהראדי מצדה השני. עלייתה הניכרת של רמת האוכלוסייה בשנים האחרונות בשכונות אלו הביאה עמה, בין היתר, את עליית הביקוש למגורים בשכונת נוסלה וכך גם את המחירים.

למעשה, מתפתחות בשכונת נוסלה שתי מגמות נדל”ניות

 • מתבצעים בה פרויקטים שונים לבנייה ולהרחבה של נכסים: בתי דירות ומשרדים
 • מתבצעות בה עבודות של שדרוג תשתיות הכבישים והמדרכות למען הפיכתם למודרניים ונגישים יותר.

נוסלה – אז והיום

נוסלה החלה את דרכה ככפר קטן ונידח במאה ה-11, אשר עיקרו כלל כרמים ומשקים חקלאיים, היא התפתחה בצורה ניכרת לכדי יעד נדל”ני נחשב בשל מספר סיבות עיקריות.

 • נגישות תחבורתית – השכונה קרובה באופן יחסי אל מרכז העיר. בתחבורה פרטית (כשבע דקות נסיעה בלבד!) או ציבורית הודות לקוי החשמלית ולקו המטרו C שמרשתים את השכונה. כמו כן, השכונה מחברת את פראג לפרברים ולערי השדה כמו ברנו.
 • רחובות השכונה רחבים במיוחד הודות להיסטוריה הכפרית שלה כך שהמתגוררים בה נהנים מתחושה כפרית. בנוסף, בשכונה מספר פארקים שמשמשים כריאות ירוקות כמו למשל Vyšehrad ואטרקציות לילדים. (למשל ב-Generála Kutlvašra וב-Jezerka).
 • כמות הבתים שנבנים בשכונה נמצאת במגמת עלייה. נכון ל-2017 השכונה כוללת מעל 1500 בניינים שרובם באיכות טובה.
 • השכונה כוללת מוקדי עניין תיירותיים שונים: גשר Nuselsky, בית העירייה הממוקם בה מאז 1908, כנסיית Parish, מבשלת נוסלה וכיכרות השכונה: כיכר Ostrcilovo והכיכר המרכזית Kutlvasr.
 • בשכונה יש מגוון מתקני ספורט: מגרשי כדורסל, החלקה על הקרח, כדורגל, פוטבול, אתלטיקה, כדורעף ועוד.
 • בשכונה נמצא מרכז הקונגרסים של פראג והרחבתו הצפויה תעלה את ערך הנכסים בה.

לא פלא שכיום נוסלה נחשבת לשכונה טובה למגורים בכלל ולצעירים. בפרט לזוגות צעירים וסטודנטים שלומדים באוניברסיטת קארל.

כל הסיבות לרכישת נדל”ן בנוסלה

שכונת נוסלה היא גן עדן למשקיעים בנדל”ן. מצד אחד – מחירי הנדל”ן בשכונה נחשבים לנמוכים יחסית לשאר פראג ומצד שני – הביקוש לנדל”ן בשכונה וערך הדירות בה עולה בהתמדה בשנים האחרונות.

בשכונה יש שפע של דירות להשקעה שניתן לקבל עבורן עד 70% מימון מבנקים צ’כים. הודות למיקומה, השכונה מתאימה לרכישת נכסים מניבים לטווח הארוך. בנוסף, הודות ליתרונותיה של השכונה, נכסים נדלנ”יים בה לא רק יושכרו במהירות אלא יניבו גם תשואה רבה.

לפרטים נוספים על השקעה בנדל”ן בשכונת נוסלה צרו איתנו קשר.

Scroll to Top
יצירת קשר

  X
  צור קשר דילוג לתוכן