יותר ממיליון תיירים עשו שימוש בדירות Airbnb בצ’כיה במהלך 2017

יותר ממיליון תיירים שביקרו בצ’כיה בשנה שעברה התאכסנו במדינה במסגרת Airbnb, גידול של יותר מ-50% לעומת השנה הקודמת. וזה לא הכל כי מספר התיירים שעשו שימוש ב-Airbnb מחוץ לפראג גדל ב-108%. נתונים אלו פורסמו ע”י Anita Roth, ראש ענף המחקר ב-Airbnb.

רוב המשתמשים ב-Airbnb בצ’כיה ב-2017 הגיעו מגרמניה ומארצות הברית, אבל האירופאים בכלל היוו 75% מכלל האורחים – בעיקר תיירים מבריטניה ומצרפת. כל משתמשי ה-Airbnb בצ’כיה הוציאו יותר מ-320 מיליון אירו על שהות בדירות.

כיום יש בצ’כיה יותר מ-11,000 איש (חלקם משקיעים שקנו את הדירות במיוחד למטרה זו) שמציעים חדרים או דירות להשכרה במסגרת Airbnb, כך שהם מרוויחים בממוצע 54,000 קרונות צ’כיות לשנה. פראג, דרום מורביה וסילסייה הם כרגע היעדים הפופולריים מבחינת Airbnb בצ’כיה.

ממוצע גיל המארחים בצ’כיה במסגרת Airbnb הוא 30+ אבל Anita Roth טוענת שהמגמה משתנה ויש יותר ויותר אנשים מבוגרים שמציעים חדרים או דירות להשכרה במסגרת Airbnb.

הסטטיסטיקה מוכיחה זאת: כעשירית מהמארחים הם בני 60+ ו-Airbnb מאפשר להם להמשיך לגור במרכז העיר בסטנדרט גבוה. למעשה, אוכלוסיית מארחי ה-Airbnb שמתפתחת במהירות הגבוהה ביותר בצ’כיה היא נשים מעל גיל 60.

נשמע מעניין? 

קראו כאן עוד על דירות AIRBNB להשקעה בפראג או צרו איתנו קשר וקבלו פרטים נוספים.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן