פראג, כי 100,000 סינים לא טועים!

תיירים מדרום קוריאה ומסין הם שיאני המבקרים בפראג בשנת 2017. מסין הגיעו לפראג בשנה האחרונה כ-100,000 תיירים ומדרום קוריאה כ-140,000. למעשה, מספר התיירים בפראג מארצות אסיה עולה כל שנה (מלבד יפן שנדבר עליה בהמשך). הסיבה לכך נעוצה בטיסות הישירות לפראג מערים שונות באסיה השונות אבל לא רק…

הביקוש לטיולים בפראג התחיל בעקבות סרטים וסדרות טלוויזיה אסייאתיות שצולמו בפראג, למשל סדרת דרמה סינית רומנטית פופולרית צולמה על מדרגות אולם קונצרטים בפראג, הרודולפינום. גם סדרת טלוויזיה מדרום קוריאה גרמה לתוצאות דומות ופראג הפכה למקום נישואין פופולרי לזוגות אסייאתים, מה שגורם לזרם מבקרים רב של תיירים מאסיה באזור גשר קארל והאזור של העיר העתיקה.

בפראג צולם גם סרט הודי פופולרי וכן מספר סצינות מסרטי בוליווד, מה שמביא לעיר גם עשרות אלפי תיירים מהודו כל שנה. במחצית השנה הראשונה של 2017 הגיעו לעיר כ-40,000 תיירים מהודו לעומת כ-60,000 בשנת 2016 כולה. התיירות מהודו נחשבת למפתיעה במיוחד כי עד היום אין טיסה ישירה מערים בהודו לפראג והאמת היא שגם מיפן אין טיסה ישירה לפראג אבל היפנים מגיעים בהמוניהם לפראג. כ-80,000 בשנת 2016.

אבל לא רק הטלויזיה “אשמה” במצב ומסעות פרסום ממוקדים בדרום קוריאה ובסין התחילו לשאת פירות. בפראג מעריכים שהמגמה לא צפויה להשתנות בקרוב והם כבר מפיקים מפות, מדריכי טיולים ומידע תיירותי בסינית, קוריאנית ויפנית וכן פורטל אינטרנטי בשפות אלו.

בשורה מעולה למשקיעים!

אולי תתפלאו אבל גם אתם יכולים להרויח מתנועת התיירות האסייתית לפראג, בעיקר לאזורי התיירות בפראג 1. רכישת דירות להשקעה באזור והשכרתן לטווח קצר (באמצעות Airbnb למשל) יכולה להשיא תשואה דו ספרתית כל שנה. עכשיו רק נשאר לכם ללמוד קצת יותר אודות ההשקעה בדירות לתיירות בפראג.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן