דף הבית » אודותינו

אודותינו

Conbiz היא חברת ייעוץ עסקי ששמה לה למטרה לסייע לחברות ואנשי עסקים מישראל המעוניינים להשתלב בשוק הצ'כי או לפתח את קשריהם העסקיים בצ'כיה. וגם להפך, Conbiz מסייעת גם לחברות ואנשי עסקים צ'כים המעוניינים לחדור לשוק הישראלי.

הדרך שלנו ושלכם מתחילה כבר משלב התכנון ובדיקת הכדאיות הכלכלית של העסק החדש שלכם. אנו ננתח את קהל היעד ונגדיר יחד את המטרות והיעדים. לאחר מכן, נייעץ ונסייע בתהליך הקליטה בצ'כיה תוך מציאת פתרונות עסקיים ייחודיים ויצירתיים המותאמים ליכולתכם ולדרישות השוק המקומי בצ'כיה.

צוות Conbiz ילווה אתכם לאורך התהליך כולו. במידת הצורך אף נייצג אתכם בצ'כיה, הן מול הלקוחות והן מול הרשויות. כמו כן, חברת Conbiz מציעה שירותים נלווים כגון: בניית תכנית אסטרטגית, בניית תכנית שיווקית, פתרונות כוח אדם, חיפוש ואיתור ספקים או מפיצים מקומיים ועוד.

מוקדי הפעילות שלנו

Conbiz רשומה ברשם החברות של צ'כיה. לחברה שני מוקדי פעילות מרכזיים: הראשון נמצא בפראג והשני ממוקם בישראל. הסניף בצ'כיה מסייע בקליטת אנשי עסקים וחברות מישראל ודואג להשתלבותם בצ'כיה. המרכז בישראל מסייע לעסקים צ'כיים אשר מעוניינים להשתלב בשוק הישראלי.

מוקדי הפעילות מורכבים מנציגי החברה דוברי שפת אם צ'כית או עברית, בעלי קשרים עסקיים נרחבים בשוק המקומי ובקיאים בסבך הביורוקרטיה. ליועצי החברה ניסיון עסקי עשיר במגוון תחומים, החל מהקמת חברות ואפיקי שיווק, ניהול קמפיינים פרסומיים ויצירת קשרים עם גורמים עסקיים וגורמי ממשל. ההבנה העמוקה שלנו את התרבות העסקית המקומית תעזור לך להצליח ולהבטיח קליטה חלקה והשתלבות מוצלחת של החברה שלך במדינת היעד.

הצוות שלנו

צוות היועצים של Conbiz נבחר בקפידה על פי אמות מידה שעוצבו במיוחד על מנת לתת מענה לדרישותיהם של לקוחותינו. היועצים העסקיים שלנו מגיעים ממגוון תחומי עשייה ולהם ניסיון עסקי רב. לכל יועצי Conbiz ידע אקדמי נרחב וקשרים נרחבים במגזר העסקי והציבורי במדינת היעד. כדי להכיר את הצוות שלנו וללמוד עלינו יותר אנא עברו לעמוד הנהלת החברה.

יצירת קשר

לפני השקעה בצ'כיה? בכל מקרה אתם עומדים בפני החלטה חשובה! אנו ב-Conbiz יכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבור העסק שלכם. כדי לקבל עוד פרטים, כדי לקבוע פגישת ייעוץ או כדי לברר כל עניין אחר – תוכלו ליצור איתנו קשר כאן עוד היום.

אנחנו מתחייבים לכם

שנשמור על מקצועיות – אנו מתחייבים לפעול ביעילות הגבוהה ביותר ולשמור על לוחות הזמנים והיעדים שייקבעו מראש. כמו כן, אנו מתחייבים לגלות יוזמה, אסרטיביות ויצירתיות על מנת לספק את השירות הטוב ביותר עד ההגעה למטרה. שנהיה מסורים – אנו מתחייבים לזמינות מלאה תוך סיוע ותמיכה מלאים על מנת שלקוחותינו ייהנו מביטחון מלא לאורך תהליך הייעוץ. שנתגמש – אנו ב-Conbiz מתחייבים לבצע את עבודת המחקר, הייעוץ וההשתלבות במדינת היעד בהתאמה מלאה לצורכי הלקוח. אנו רואים בלקוחותינו שותפים מלאים לתהליך, החל מהצבת היעדים ותהליך המחקר ועד עמידה ביעדים. שנשמור על הפרטיות שלכם – אנו מתחייבים לשמור על סודיות מלאה בכל הנוגע לתהליכים המתבצעים בחברה ולא להעביר מידע לגורמים חיצוניים. כל עובדי Conbiz חתומים על הסכם סודיות. במידת הצורך יבנה עבור הלקוח הסכם סודיות פרטני בנוגע לפרויקט ספציפי.

גלילה למעלה דילוג לתוכן