דף הבית » אודותינו

אודותינו

Conbiz היא חברת נדל”ן ששמה לה למטרה לסייע למשקיעים ואנשי עסקים מישראל המעוניינים להרחיב את פורטפוליו ההשקעות שלהם ולהיכנס אל השוק הצ’כי או לפתח את קשריהם העסקיים בצ’כיה. Conbiz מסייעת גם לחברות ואנשי עסקים צ’כים המעוניינים להכיר את השוק הישראלי.

הדרך שלנו ושלכם מתחילה כבר משלב התכנון ובדיקת הכדאיות הכלכלית של ההשקעה החדשה שלכם. אנו ננתח ונגדיר יחד את המטרות והיעדים. לאחר מכן, נייעץ ונסייע בתהליך איתור הנכסים תוך מציאת פתרונות עסקיים (גם מימוניים) ייחודיים ויצירתיים המותאמים ליכולתכם ולדרישות השוק המקומי בצ’כיה.

צוות Conbiz ילווה אתכם לאורך התהליך כולו. במידת הצורך אף נייצג אתכם בצ’כיה, הן מול המוכרים, הן מול הבנקים והן מול הרשויות. כמו כן, חברת Conbiz מציעה שירותים נלווים כגון: בדיקות נאותות, בדיקות טכניות, שיפוצים והרחבות בניה ואפילו בניית תכנית שיווקית למכירת הנכסים בהמשך כולל איתור קונים. את כל הפעולות הללו אנו עושים עוד משנת 2009 וסייענו עד כה למאות משקיעים.

מוקדי הפעילות שלנו

Conbiz רשומה ברשם החברות של צ’כיה. לחברה שני מוקדי פעילות מרכזיים: הראשון נמצא בפראג והשני ממוקם בישראל. משרדינו בישראל מסייעים גם לעסקים צ’כיים אשר מעוניינים להשתלב בשוק הישראלי וגם מהווים נציגות של החברה הצ’כית בישראל. הסניף בצ’כיה מסייע באיתור השקעות אטרקטיביות וכן בניהול השוטף של הנכסים.

מוקדי הפעילות מורכבים מנציגי החברה דוברי שפת אם צ’כית או עברית, בעלי קשרים עסקיים נרחבים בשוק המקומי ובקיאים בסבך הביורוקרטיה. ליועצי החברה ניסיון עסקי עשיר במגוון תחומים, החל מהקמת חברות, השקעות, מימון ויצירת קשרים עם גורמים עסקיים וגורמי ממשל. ההבנה העמוקה שלנו את התרבות העסקית המקומית תעזור לך ולהשקעה שלך להצליח.

הצוות שלנו

צוות היועצים של Conbiz נבחר בקפידה על פי אמות מידה שעוצבו במיוחד על מנת לתת מענה לדרישותיהם של לקוחותינו. היועצים העסקיים שלנו מגיעים ממגוון תחומי עשייה ולהם ניסיון עסקי רב בעולם ההשקעות והנדל”ן. כדי להכיר את הצוות שלנו וללמוד עלינו יותר אנא עברו לעמוד הנהלת החברה.

יצירת קשר

לפני השקעה בצ’כיה? בכל מקרה אתם עומדים בפני החלטה חשובה! אנו ב-Conbiz יכולים לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבור העסק שלכם. כדי לקבל עוד פרטים, כדי לקבוע פגישת ייעוץ או כדי לברר כל עניין אחר – תוכלו ליצור איתנו קשר כאן עוד היום.

אנחנו מתחייבים לכם

שנשמור על מקצועיות – אנו מתחייבים לפעול ביעילות הגבוהה ביותר ולשמור על לוחות הזמנים והיעדים שייקבעו מראש. כמו כן, אנו מתחייבים לגלות יוזמה, אסרטיביות ויצירתיות על מנת לספק את השירות הטוב ביותר עד ההגעה למטרה. שנהיה מסורים – אנו מתחייבים לזמינות מלאה תוך סיוע ותמיכה מלאים על מנת שלקוחותינו ייהנו מביטחון מלא לאורך תהליך הייעוץ. שנתגמש – אנו ב-Conbiz מתחייבים לבצע את עבודת המחקר, הייעוץ והרכישה בהתאמה מלאה לצורכי הלקוח. אנו רואים בלקוחותינו שותפים מלאים לתהליך, החל מהצבת היעדים ותהליך המחקר ועד עמידה ביעדים. שנשמור על הפרטיות שלכם – אנו מתחייבים לשמור על סודיות מלאה בכל הנוגע לתהליכים המתבצעים בחברה ולא להעביר מידע לגורמים חיצוניים.

Scroll to Top
יצירת קשר

    X
    צור קשר דילוג לתוכן